Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

poniedziałek, 19 grudnia 2011

EARTH - One video you NEED to see

2 komentarze:

  1. ja z innej beczki. Widzę, ze masz kilka blogów po rosyjsku. Muszę sobie odświeżyć ten język, głównie w czytaniu, bo filmy oglądam, ale czytam za wolno. Postanowiłam, ze spróbuję poprzez blogi, też sobie jej w zakładki wrzuciłam. Ty pewnie czytasz bez problemu, skoro ich tyle masz u siebie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam :)))

    Właśnie dlatego, że postanowiłam nie tracić kontaktu z językiem, połączyłam przyjemne z pożytecznym i zaczęłam nawiązywać znajomości z rosyjskojęzycznymi blogerami :))) Te kilka linków to tylko ułamek, część mam w zakładkach albo na moim blogu głównym Pazurzastym. Czytanie takich blogów to sama przyjemność, a i język się faktycznie poćwiczy.

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń