Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

sobota, 28 kwietnia 2012

Koci nos/Cat's noseJakość filmiku "taka se", ale wybaczcie, bo to z komórki. Jeśli nastawicie uszy, usłyszycie mruczenie ;)))

6 komentarzy:

 1. Nie da się w niej nie zakochać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczególnie rano. Bo potem to już mamy w domu Lodową Królową ;)))

   Usuń
 2. Я люблю носы котячьи и собачьи! Так и хочется этот нос чмокнуть!
  Также спасибо тебе за поддержку моего садового блога!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Я могу чмокнуть этот носик от твоего имени :)))

   Не за что благодарить :)))

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Jest słodka, kiedy chce. Taka "Mrrr", że już bardziej się nie da ;)))

   Usuń