Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

sobota, 7 kwietnia 2012

Nowe gniazdko
Z okazji wiosny oraz mojej chęci zgromadzenia większości publikacji we względnie jednym miejscu powstała Skrzynia Skarbów. Można by westchnąć: "Kolejny blog!" I byłaby to prawda - założyłam go specjalnie, żeby wziąć udział w konkursie, którego i tak nie wygrałam. Zatem można byłoby go skasować. Ale skoro Onet pokazowo olewa blogerów, postanowiłam nic już na ich platformie nie publikować, a to, co tam jest, przenieść. Tak więc Skrzynia Skarbów mieści w sobie zarówno recenzje filmowe z bloga Ekran z Napisami, kontrowersyjne artykuły z Fantasmagorii, jak i poezję z Chwili w Troi.

Zatem, Drodzy Państwo, jeśli ktoś chce, zapraszam na blog, na którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie: oto Skrzynia Skarbów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz