Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

poniedziałek, 31 grudnia 2012

2012/2013

Bawcie się dobrze, ale z umiarem. Bo, pamiętajcie, dziś wesoło i hucznie w grupie, a jutro trzeba będzie cierpieć w samotności ;)

6 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku !
  Pozdrawiam noworocznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę Ci, by 2013 był pełen miłości i szczęścia :)))

   Usuń
 2. Jasne jak slonce, ze cierpi sie zawsze w samotnosci...no moze kot pomruczy, jak go masz /smiech/
  Wszystkiego co dobre i piekne w Nowym Roku i nie tylko...
  Serdecznosci
  Judith

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzajemnie, dużo zdrowia i samych radości w życiu :)))

   Usuń
 3. Hahaha! This picture is SOOOOOO funny it made me laugh out loud!! Happy New Year, my friend - this is the best laugh I've had yet in 2013!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. It means You've got nice and funny beginning of 2013. I'm very glad about it :)))

   Usuń