Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

czwartek, 25 lipca 2013

Kolejna rozdawajka

Nie było mnie tu, bo byłam tam:

Niedługo wyjdzie, że odzywam się tu rzadziej niż rzadko, a jeśli już, to z pazerności. Tak jest i tym razem - na blogu Na wsi w Japonii rozdają kosmetyki, więc korzystam z szansy. Żeby móc wziąć udział w konkursie, muszę wskoczyć do linkownika (albo inaczej - zalinkować i to udowodnić). A jako, że nie mogę tego zrobić na Pazurzastym, linkuję tu.

Kosmetyczna rozdawajka

2 komentarze:

  1. Ważne, że w ogóle jesteś ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogółem jestem, tylko, że tak powiem, po sąsiedzku :)))

      Usuń