Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

wtorek, 17 września 2013

Niechcemisieniechcemisieniechcemisie

W pogodę taką jak dziś muszę baaardzo walczyć z lenistwem. Byle przetrwać.

4 komentarze:

 1. "Musisz wiedzieć, kiedy być leniwą. Jest to forma sztuki, która przynosi korzyści wszystkim, jeśli się ją prawidłowo stosuje." - Nicholas Sparks
  ukłony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, trzeba wiedzieć - bardzo mądre słowa :)))

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Zachciałomisięzachciałomisięzachciałomisię... I co teraz?!!!
  buźki

  OdpowiedzUsuń