Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

środa, 25 grudnia 2013

Święta, święta

Cisza na blogach, wszyscy odpoczywają. To i my idziemy w ich ślady.

4 komentarze:

 1. Minęły Święta, przeleciał Sylwester (nie trzeba go było spędzać, sam zszedł!), Trzej Królowie wrócili rządzić na Wschód...
  Zapraszam do siebie na dawkę terapeutycznej głupawki, a następnie na kolejny post gościnny!
  buziule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem wygrzebuję się z papierów, które zasypały mnie w pracy, i przybiegam :)))

   Usuń
 2. Oczywiście, przy okazji, ściskam noworocznie!

  OdpowiedzUsuń