Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

czwartek, 20 lutego 2014

Rozdawajka u Wielbłąda

 I znów dałam się skusić na rozdawajkę. Może się uda, może nie uda, spróbować zawsze warto. Gdyby ktoś też chciał, zapraszam pod wklejony niżej link :)

W pustyni bez puszczy czyli Arabia Saudyjska oczami Polaka: Rozdanie z kawą i kultowym dżemikiem w tle.

2 komentarze:

 1. Wprawdzie nie wiem dokładnie, o co chodzi (całe szczęście, że nie o pieniądze!), niemniej gratuluję!
  buziule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już lekko nieaktualne, ale dziękuję :)))

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń