Witam wszystkich na moim blogu! Kot książkowy to swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię. Traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy. Jak widać, nie zależy mi na lajkach, wyświetleniach czy fanach. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny.

Jeśli znajdziecie tu opinie o produktach, będzie to oznaczać, że daną rzecz polecam, bo sama jej używam. Lub przeciwnie, nie sprawdziła się. Gdy pojawi się opis miejsca - byłam w nim i podobało mi się (lub nie). Na blogu będą też recenzje książek. Skąd pomysł? Bezskutecznie szukałam informacji o kilku książkach, które zamierzałam kupić, więc... stwierdziłam, że je kupię i sama napiszę recenzję. A co! A skoro na stary blog z recenzjami (filmów) nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła, będę wrzucać je tutaj. Ot i cała historyja.

niedziela, 30 marca 2014

Zabrali mi godzinę snu!4 komentarze:

 1. "The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more ( Dobrzy ludzie sypiają znacznie lepiej niż źli. Oczywiście źli ludzie znacznie bardziej cieszą się z przebudzenia) - Woody Allen

  buziule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem niestety bywa i tak, że źli ludzie śpią jak niemowlęta, a ci, którym zatruwają życie, nie mogą spokojnie zasnąć. Smutne to, ale zdarza się.

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Nie sądziłam, że i takie coś się odbywa gdziekolwiek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu widzisz, nie takie rzeczy się dzieją ;))) Tyle, że dla nich to żadne zboczeństwa, po prostu święto płodności i cieszenia się życiem :)))

   Usuń