Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

niedziela, 30 marca 2014

Zabrali mi godzinę snu!4 komentarze:

 1. "The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more ( Dobrzy ludzie sypiają znacznie lepiej niż źli. Oczywiście źli ludzie znacznie bardziej cieszą się z przebudzenia) - Woody Allen

  buziule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem niestety bywa i tak, że źli ludzie śpią jak niemowlęta, a ci, którym zatruwają życie, nie mogą spokojnie zasnąć. Smutne to, ale zdarza się.

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Nie sądziłam, że i takie coś się odbywa gdziekolwiek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu widzisz, nie takie rzeczy się dzieją ;))) Tyle, że dla nich to żadne zboczeństwa, po prostu święto płodności i cieszenia się życiem :)))

   Usuń