Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

środa, 17 września 2014

Już jest!

Z przyjemnością przedstawiam Wam nowe dziecko Internetu (bynajmniej nie dziecko neo) - Crueltyfree.info. To projekt aplikacji mającej na celu ułatwienie wyboru osobom pragnącym kupować kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Nie jest łatwo poruszać się w gąszczu informacji i rozróżniać producentów zainteresowanych poszukiwaniem alternatywnych metod testów od tych, którzy nie zajmują sobie uwagi losem zwierząt. Aplikację stworzono właśnie dla tych ludzi - dla miłośników naszych braci mniejszych.

KLIKAMY TUTAJ :)

Powstawała kilka miesięcy z inicjatywy pewnego młodego informatyka chcącego sprawić przyjemność swojej żonie. To jego dzieło, jego krew i pot ;) Później zaczęła się rozrastać, a do projektu dołączały kolejne osoby, które zdecydowały się poświęcić swój czas na jego udoskonalanie. Tym samym stworzyły całkiem zgrany zespół :) Strona jest bardzo świeża, wręcz zielona (królik potwierdza), ale już teraz posiada imponującą bazę produktów, żmudnie wprowadzanych przez każdego z ochotników - zupełnie bezinteresownie. Owa baza cały czas się rozrasta, ba!, każdy może zaangażować się w jej rozwój. Choćby przez dodanie jednego produktu.

Jakkolwiek banalnie to brzmi, razem możemy więcej.

4 komentarze: