Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

wtorek, 17 lutego 2015

Światowy Dzień Kota

Pamiętacie, że 17 lutego to Światowy Dzień Kota?


Kot jaki jest, każdy widzi. Czasem biega, rozrzuca rzeczy i robi dużo hałasu. Ale większość czasu śpi, rozsiewając po domu dobrą energię.


Osobiście uważam, że w każdym domu jest wystarczająco dużo miejsca, by mógł zamieszkać w nim kot. Co za tym idzie, każdy dom powinien mieć swojego kota.

4 komentarze:

 1. Absolutnie każdy dom powinien mieć swojego własnego kota. Dom bez kota to nie dom i już :):):) Bo gdzie mruczenie, gdzie pomiaukiwanie, gdzie drapanie pazurkiem?
  Cudnego masz futrzastego;):) Tulaśny;):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tulaśny i słodki, jeśli tylko chce. Bo kiedy nie chce... ;)))

   Usuń
 2. Koty są cudowne, a ja się na pazurzastego znowu dostać nie mogę. Jeśli to Twoja świadoma decyzja o pozbawieniu mnie uprawnień do zaglądania do Ciebie, to proszę napisz mi to, bym się niepotrzebnie nie martwiła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej no, czemu miałabym się od Ciebie odcinać? :( Nie wiem czemu tak się dzieje, ale zaraz to sprawdzę. Jak nic nie wymyślę, to po prostu usunę Twoje zaproszenie i prześlę Ci je jeszcze raz. Wtedy powinno być w porządku. Coś się musiało pokićkać, ale zapewniam Cię, że absolutnie nie zamykałam drzwi.

   Usuń