Witam wszystkich na moim blogu! Kuferek na strychu stanowi swego rodzaju pierwsze drzwi, w które może zapukać osoba szukająca mnie w sieci. Drugie prowadzą do bloga prywatnego, zarezerwowanego dla osób, które znam i lubię - traktuję go bowiem jak dom, do którego nie zaprasza się pierwszego lepszego człowieka z ulicy.

Jak widać, nie zależy mi na ilości wyświetleń i tysiącach anonimowych fanów. Gdyby tak było, otworzyłabym blog główny. Piszę dla przyjemności, nie dla statystyk :) Jeśli znajdziecie tu bezczelną reklamę, będzie to oznaczać, że produkt polecam, bo sama go używam. Jeśli opiszę jakieś miejsce - byłam tam i podobało mi się. Jeśli wkleję jakiś obrazek czy tekst - mam taką ochotę ;)

sobota, 16 maja 2015

Veganmania w Krakowie! Już jutro!

Tak było w zeszłym roku:A jak będzie jutro? Kraków, Klub Fabryka, początek imprezy o 11.00. Nikt tam nie wciąga do sekty, nikt do niczego nie zmusza, za to niedowiarki i sceptycy mają świetną okazję do przekonania się na własne oczy (i nosy, że o kubkach smakowych nie wspomnę), że "świry" wege i wega naprawdę jedzą coś więcej niż trawa i kamienie.

Ja już nie mogę się doczekać!

2 komentarze:

  1. A ja chętnie spróbowałabym takiego jedzonka- jestem otwarta na nowe smaki, a że jeszcze bez mięska, to tym bardziej (ostatnio staram się je ograniczać, jak mogę).:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Było naprawdę dużo dużo dużo różnych wariantów. Na słodko, kwaśno i pikantnie, w sosie, placku i zupie ;)))

      Usuń